O nas

I to jest Awesome - tak jak Ty!

Piękna nie liczy się w latach. Piękno liczy się dla każdej z nas.

Z myślą o tym stworzyliśmy kosmetyki, które naprawdę odpowiadają potrzebom kobiet. W różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, z różnymi potrzebami. Jednak zawsze oczekującym tego, co w pielęgnacji najważniejsze: efektów.

Awesome po prostu działa: przynosi efekty, które zobaczysz i zapewnia pięknopoczucie, którego doświadczysz nie tylko na swojej skórze, ale też wokół siebie. 

W Awesome nie obiecujemy niemożliwego, ale możliwie najlepiej dbamy o to, żeby wygląd i kondycja Twojej cery uległy poprawie. 

Ponadto wierzymy, że nowoczesność jak najbardziej może czerpać siłę i mądrość z natury.

Bezpieczne formuły

Tworzymy je we własnym laboratorium. Kosmetyki Awesome przechodzą wszelkie badania laboratoryjne, dermatologiczne oraz aplikacyjne, które zapewniają bezpieczeństwo oraz potwierdzają ich skuteczność.

Maksymalne stężenie

W każdym kosmetyku łączymy wiele składników aktywnych w naprawdę dużych stężeniach. Zamiast zrobienia z takiej mieszanki 3 kremów, my stawiamy na 1 o wyjątkowo bogatym wnętrzu – właśnie ze względu na maksymalne efekty, które ma zapewnić Awesome. Opracowane przez nas formuły naturalnie zapewniają przyjemne doznania podczas codziennej pielęgnacji. To pięknopoczucie każdego dnia!

Naturalne składniki

Awesome to przede wszystkim składniki pochodzenia naturalnego. O wszystkich informujemy rzetelnie i transparentnie, ponieważ wierzymy, że nam kobietom odpowiadają tylko szczere relacje.

Wegańskie w 100%

Kosmetyki naturalne to zobowiązanie. Wobec kobiet świadomych tego, co dla nich najlepsze. Wobec natury, z której czerpiemy inspirację i składniki. Jesteśmy dumni, że nasze kosmetyki testujemy wyłącznie na sobie. 

Wyjątkowe rozwiązania

Zastosowaliśmy je w seriach naszych kosmetyków: nawilżającej i przeciwzmarszczkowej. Tworząc je, opieraliśmy się nie tylko na wiedzy i doświadczeniu naszych technologów, ale również na trendach i oczekiwaniach Klientek. Lubimy oferować to, co naprawdę lubią kobiety.

Newsletter
d

Nasz blog

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
Do góry
Awesome Cosmetics

Kosmetyki naturalne

Z natury szukamy, tego co najlepsze.
Śledź nas na social mediach